Dopiš Firmu  |  
Karta 4metal  |  
O Nás  |  Hlavní Strana  |  Aktuality  |  Akce  |  Média  |  Galerie Fotografií  |  Dopiš Firmu  
HLEDEJ
pokročilé
O nás
Rok vzniku:
Firma 4metal vznikla v roce 2004.
Idea:
4metal vznikla za účelem sdružování a propagace firem v oboru zpracování kovů. Hlavním cílem činnosti je pomoc při hledání nových zákazníků a dodávání nástrojů usnadňujících každodenní činnost.
Rozsah působnosti:
Naše plarforma je dostupná na internetu ve 13 zemích a v jejich jazycích. Mimo Polska má 4metal svoje sídla v Německu a Česku, která pomáhají při navazování kontaktů.
Činnost:
Platforma 4metal je jedničkou mezi oborovými portály, což bylo možné díky velkému nasazení zaměřenému na propagaci platformy na internetu.
Každoročně se 4metal účastní početných tuzemských a zahraničních veletržních akcí. Spolupracujeme s řadou oborových časopisů, abychom se přiblížili potenciálním zadavatelům tiskové reklamy.
Za účelem propagace oboru spolupracujeme s osvětovými zařízeními, navíc jsme od února 2012 uvedli na trh magazín v papírové podobě, který dodáváme našim členům a firmám využívajícím služby v oboru kovoobrábění.
Sledovanost:
Sledovanost našich portálů činí cca 100 tis. návštěv měsíčně.
Stránka www.4metal.pl je na 3. místě mezi 5 000 firem v kategorii ebusiness podle žebřičku firmy stat24.
Zákazníci o nás:
Máme 80 vyjádření o nás.
Tomasz Lenart:
ZAKŁAD MECHANICZNY MARBO KATARZYNA LENART 
"Je velmi dobré, že nakonec vznikl oborový portál umožňující hledání jak zadavatelů, tak pracovníků. "
Krzysztof Przybylski:
LASERSTAR SP. Z O. O. SP. K. 
"4metal představuje pro obor kovoobrábění velký přínos. Poskytuje informace o událostech, technologiích, firmách, materiálech a strojích. Je vidět, že pracovníci firmy jsou v technických otázkách odborníci na slovo vzatí."
Paweł Wojtarek:
INVESTMENT GROUP SP. Z O.O. 
"Protože věříme, že „budoucnost spočívá v kontaktech“, snažíme se aktivně hledat důležité partnery, kteří nám mohou pomoci při realizaci obchodní mise a cílů. Z toho také vyplývá koncepce navazování spolupráce s důležitými hospodářskými subjekty a partnery jako je 4metal, jejichž role v oblasti formování trhu je neocenitelná."
Zbývá 77 recenzí. Ukazat další...
 
0.93728 sek   www.4metal.com   www.4metal.pl   www.4metal.cz   www.4metal.de   www.4metal.at   www.4metal.ch   www.4metal.ru